SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
215 000 €
(2 443 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
88 m²
Плакалница, София

schlafzimmeratypical
wohnung88 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ИМОТИ БГ предлага за продажба частично обзаведен 3-стаен апартамент в кв. Суха река - в непосредствена близост до парк Герена, автогара Подуяне, учили...

Andere
Alter des Angebots: 22Tage
Aktualisiert: 22Tage

Ortschaften

Плакалница, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТИ БГ