SUPA24
197 819 €
(3 471 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
57 m²
Брегалница, София

schlafzimmeratypical
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двустаен апа...

Andere
Alter des Angebots: 63Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

Брегалница, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ТИТАН ПРОПЪРТИС ЕООД