SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
157 000 €
(1 915 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
82 m²
Виолета Якова, София

schlafzimmeratypical
wohnung82 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Тристаен, панорамен апартамент. Две спални, дневна с излаз на тераса, баня с тоалетна, отделно тоалетна и мокро помещение. Немска дограма Комерлинг,...

Andere
Alter des Angebots: 65Tage
Aktualisiert: 43Tage

Ortschaften

Виолета Якова, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ