SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
141 750 €
(2 250 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
63 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung63 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

С АКТ 16. Без комисионна.Директна продажба и Договор със Собственика. Тази продажба е само за Директни клиенти без посредници! Лесна схема на плащане!...

Andere
Alter des Angebots: 123Tage
Aktualisiert: 39Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

БЪЛГАРИЯ ПРОПЪРТИ КОНСУЛТИНГ