SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
79 000 €
(1 491 € / m²)
Verkauf
1
1
53 m²
Черковна, Поморие

schlafzimmer1
wohnung53 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Референтен номер: 17198. Предлагаме за продажба светло и просторно студио в луксозния комплекс Penelope Palace, разположен на абсолютна първа лини...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Черковна, Поморие
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ