SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
204 000 €
(1 619 € / m²)
Verkauf
3
1
126 m²
Поморие

schlafzimmer3
wohnung126 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Jsou místa, kde bydlení plyne přirozeně. Kde ráno otevřete okno a ucítíte moře ve vzduchu, den má klidné tempo a večer se město ztiší bez přetlaku sez...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 108Tage
Aktualisiert: 108Tage

Ortschaften

Поморие

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev