SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
164 900 €
(2 998 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
55 m²
Искър, Кокаляне

schlafzimmeratypical
wohnung55 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Екстра Хоумс предлага за продажба първи етаж от двуетажна къща с площ от 55 кв.м, разположен в тихо и зелено място, обградено от борова гора и чист въ...

Andere
Alter des Angebots: 43Tage
Aktualisiert: 43Tage

Ortschaften

Искър, Кокаляне
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЕКСТРА ХОУМС