SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
208 000 €
(3 152 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
66 m²
Поморийска, Бургас

schlafzimmeratypical
wohnung66 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Представяме Ви просторен тристаен апартамент с отлична локация в сърцето на Бургас, в непосредствена близост до Морската градина район, предпочитан ...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Поморийска, Бургас
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА