SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
217 299 €
(2 031 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
107 m²
Царевец

schlafzimmeratypical
wohnung107 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

оф.25898 НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН! Представяме Ви тристаен апартамент със следното разпределение: хол с кухня и трапезария, ДВЕ спални, баня с тоалетна, тоа...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Царевец
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ