SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
59 000 €
(1 475 € / m²)
Verkauf
1
1
40 m²
бул. Христо Ботев

schlafzimmer1
wohnung40 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Оферта 36! Апартаментът се намира на ул. Шипка, в панелен саниран блок, с ТЕЦ и поддържани общи части. Състои се от антре, хол, кухня, остъклена терас...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

бул. Христо Ботев
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

КОРЕКТ