SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
126 999 €
(1 954 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
65 m²
Пряпорец

schlafzimmeratypical
wohnung65 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Явлена представя двустаен, апартамент, ситуиран на комуникативно място, в близост до детски градини, училище, хранителни магазини, спирки на градски т...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Пряпорец
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ