SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
171 869 €
(909 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
189 m²
бул. България

schlafzimmeratypical
wohnung189 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

оф.25635 39 КВ ГАРАЖ В ЦЕНАТА! Предлагаме ви да закупите етаж от къща със следното разпределение: Просторен хол, кухня с трапезария, две спални, баня...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

бул. България
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ