SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
63 000 €
(1 432 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
44 m²
Лотос

schlafzimmeratypical
wohnung44 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Оферта 69152 Двустаен апартамент в кв. Изгрев, Пловдив Предлагаме компактен двустаен апартамент в близост до T Market. 🔹 Тип строителство: Панел �...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Лотос
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ