SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
124 999 €
(2 083 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
60 m²
Митрополит Натанаил

schlafzimmeratypical
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Референтен номер: 4034. АПАРТАМЕНТ НА ТОП ЛОКАЦИЯ С ТРИ ОТДЕЛНИ СТАИ РЕАЛНА КВАДРАТУРА НА СРЕДЕН ЕТАЖ. Предлагаме Ви да закупите апартамент в центра...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Митрополит Натанаил
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ