SUPA24
108 700 €
(1 169 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
93 m²
Елин Пелин

schlafzimmeratypical
wohnung93 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

✅ БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧА!!! ✅ Отлично местоположение. ✅ Цени на инвеститор. ✅ Сграда само на 4 жилищни етажа. ✅ Оферта 8233. Агенция Гаранти п...

Andere
Alter des Angebots: 45Tage
Aktualisiert: 45Tage

Ortschaften

Елин Пелин
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ГАРАНТИ