SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
85 638 €
(1 241 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
69 m²
бул. Христо Ботев

schlafzimmeratypical
wohnung69 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

? АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ 'ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ' ПРЕДЛАГА: ? Двустаен апартамент без преходи в нова сграда в широкия център на гр. Плевен ? Предлагаме ви ...

Andere
Alter des Angebots: 39Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

бул. Христо Ботев
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ