SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
73 699 €
(1 189 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
62 m²
Елин Пелин

schlafzimmeratypical
wohnung62 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Референтен номер: 3937. АПАРТАМЕНТ В МАЛКА СГРАДА САМО С ПО ТРИ АПАРТАМЕНТА НА ЕТАЖ МАЛКА БУТИКОВА СГРАДА В ТИХ И СПОКОЕН РАЙОН ГЪВКАВИ СХЕМИ НА ПЛ...

Andere
Alter des Angebots: 59Tage
Aktualisiert: 59Tage

Ortschaften

Елин Пелин
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ