SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
53 053 €
(1 105 € / m²)
Verkauf
1
1
48 m²
Нестинарка

schlafzimmer1
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ID 34193740 Цена: 53 053 евро + 3% от купувача Населено място: Царево Стаи: 1 Обща площ: 48.23 кв. м Етаж: 6 Такса поддръжка: 12 евро/кв. м годишно Ет...

Andere
Alter des Angebots: 62Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Нестинарка
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ОАЗИС