SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
654 334 €
(6 543 € / m²)
Verkauf
4
1
100 m²
Viklefova, Prag 3
Belag

schlafzimmer4
wohnung100 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na prodej prostorný byt 4+kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní, společná pracovna s technickou místností, a to o užitné ploše 100,2 m² (celková pl...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Viklefova, Prag 3
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Michaela Pelešková - Bc. Michaela Pelešková