SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
885 177 €
(8 047 € / m²)
Verkauf
3
1
110 m²
Sokolovská, Prag 8
Belag

schlafzimmer3
wohnung110 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodej bytu 3+kk, 110 m2 + 2 balkony, po částečné rekonstrukce, ve čtvrtém patře šestipatrové budovy s výtahem, přímo u metra Křižíkova, v srdci pražs...

Gas
Alter des Angebots: 31Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Sokolovská, Prag 8

Öffentliche Einrichtungen

FARAON reality, s.r.o.

Faraon Reality s.r.o.