SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
213 351 €
(3 743 € / m²)
Verkauf
2
1
57 m²
Nepomucká, Pilsen
Belag

schlafzimmer2
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji velmi dobře udržovaný byt 2+kk v klidném a pečlivě spravovaném domě s nízkými provozními náklady, kde fond oprav činí 1 031 Kč. Byt...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Nepomucká, Pilsen

Öffentliche Einrichtungen

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Pavel Brůha