SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
135 726 €
(1 939 € / m²)
Verkauf
3
1
70 m²
Melč, Meltsch
Belag

schlafzimmer3
wohnung70 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandNach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

K prodeji nabízíme prostorný byt 3+kk o velikosti přibližně 70 m se zahradou a sklepem, nacházející se v kompletně zrekonstruovaném rodinném domě v ob...

Elektrisch
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Melč, Meltsch

Öffentliche Einrichtungen

Comfort reality CZ, s.r.o.

Zdeněk Rolák