SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
184 777 €
(2 980 € / m²)
Verkauf
2
1
62 m²
17. listopadu, Leitomischl
Belag

schlafzimmer2
wohnung62 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme exkluzivně k prodeji světlý byt 2+1(62m2 podlahové plochy) v osobním vlastnictví ,nacházející se v příjemné a vyhledávané lokalitě historické...

Gas
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

17. listopadu, Leitomischl

Öffentliche Einrichtungen

DomyByty.com, s.r.o.

Ilona Hlaváčková