SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
82 317 €
(1 419 € / m²)
Verkauf
1
1
58 m²
Hlávkova, Karlsbad
Belag

schlafzimmer1
wohnung58 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu 1+1 v cihlovém domě o celkové velikosti 58 m², Hlávkova ulice, Karlovy Vary, část Stará Role. Do celkové...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Hlávkova, Karlsbad

Öffentliche Einrichtungen

DůmRealit

Petr Kraus