SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
104 825 €
(2 184 € / m²)
Verkauf
2
1
48 m²
Balzacova, Hawirzow
Belag

schlafzimmer2
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji světlý a prostorný byt 2+1 o výměře 48 m², který se nachází ve 4. nadzemním podlaží nízkopodlažního cihlového...

Andere
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Balzacova, Hawirzow
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Tomáš Pastrňák - Real Reality Klíč, s r.o.