SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
43 167 €
(617 € / m²)
Verkauf
3
1
70 m²
Hošťálkovy, Gotschdorf
Belag

schlafzimmer3
wohnung70 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s komorou a vestavěnou skříní, Byt 3./3. NP v původním neudržovaném stavu vyžadující kompletní rekonstrukci. Nutná výměna o...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Hošťálkovy, Gotschdorf
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Comfort reality CZ, s.r.o.

Marek Bijok