SUPA24
113 514 €
(2 317 € / m²)
Verkauf
2
1
49 m²
ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา

schlafzimmer2
wohnung49 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

1-spálňový apartmán v projekte City Garden Tropicana, ideálny na bývanie alebo investíciu. Dispozícia zahŕňa samostatnú spálňu, kúpeľňu so sprchovacím...

Boden:
7. Etage von 8
Alter des Angebots: 329Tage
Aktualisiert: 40Tage

Ortschaften

ซอยนาเกลือ 16/1, เมืองพัทยา
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková