SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
258 892 €
(5 628 € / m²)
Verkauf
2
1
46 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

schlafzimmer2
wohnung46 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ponúkame na predaj elegantný 1-spálňový apartmán, situovaný v exkluzívnom projekte Copacabana Beach Jomtien, ktorý patrí medzi najvýraznejšie rezidenč...

Boden:
39. Etage von 59
Alter des Angebots: 346Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková