SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
357 176 €
(4 465 € / m²)
Verkauf
2
1
80 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

schlafzimmer2
wohnung80 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Predstavujeme vám exkluzívny 1-spálňový apartmán, ktorý predstavuje dokonalé spojenie luxusu, súkromia a priameho kontaktu s tropickým prostredím. Nac...

Boden:
9. Etage von 59
Alter des Angebots: 345Tage
Aktualisiert: 32Tage

Ortschaften

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková