SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
329 900 €
(2 088 € / m²)
Verkauf
4
1
158 m²
San Juan de Aznalfarache

schlafzimmer4
wohnung158 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

RE/MAX FINANBANK představuje v exkluzivní, Byt v San Juan Bajo 158m², v přízemí exteriéru, se spoustou přirozeného světla, s 3 ložnicemi a vestavěnými...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 323Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

San Juan de Aznalfarache

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA