SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
435 000 €
(3 508 € / m²)
Verkauf
4
1
124 m²
Calle Murillo, Rojales

schlafzimmer4
wohnung124 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Rohový duplex Ivory Model - Ciudad Quesada, Gran Sol Urbanizace~~Existují domy, které nejsou jen pro bydlení... zvou vás ke snění.~Tento duplex je jed...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 130Tage
Aktualisiert: 14Tage

Ortschaften

Calle Murillo, Rojales

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA