SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
160 000 €
(1 584 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
101 m²
Carrer del Mestre Roca, Peníscola / Peñíscola

schlafzimmeratypical
wohnung101 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Si busques un pis en venda a Peníscola a prop de la platja, aquesta propietat situada a la coneguda zona de Llandels pot ser l’oportunitat que esperav...

Andere
Alter des Angebots: 74Tage
Aktualisiert: 74Tage

Ortschaften

Carrer del Mestre Roca, Peníscola / Peñíscola
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Juan José MALDONADO