SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
219 000 €
(3 221 € / m²)
Verkauf
3
1
68 m²
Avenida del Mar, Orihuela

schlafzimmer3
wohnung68 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Jsou apartmány, kde trávíte dovolenou. A pak jsou takové, kde si po pár dnech začnete představovat, že už nikdy nechcete odjet. Tento světlý apartmán ...

möbliert
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Avenida del Mar, Orihuela

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič