SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
465 000 €
(6 458 € / m²)
Verkauf
4
1
72 m²
Calle Algarrobo, Orihuela

schlafzimmer4
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Jsme rádi, že vám můžeme představit tento luxusní podkrovní byt se třemi ložnicemi a nádherným výhledem!!

Byt je prostorný a dobře navržený, rozdělen...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 82Tage
Aktualisiert: 37Tage

Ortschaften

Calle Algarrobo, Orihuela

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA