SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
127 500 €
(2 237 € / m²)
Verkauf
3
1
57 m²
Calle Austria, Mazarrón

schlafzimmer3
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

V prestižním a klidném prostředí Mazarrónu nabízíme šest pečlivě navržených bytů, které spojují pohodlí každodenního života s atraktivní investicí do ...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Calle Austria, Mazarrón

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič