SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 370 000 €
(9 580 € / m²)
Verkauf
4
1
143 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

schlafzimmer4
wohnung143 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Apartmán se nachází ve velkolepé novostavbě v centru Marbelly na pobřeží Costa del Sol, pouhých 200 metrů od pobřežní promenády. Báječná budova s velk...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 30Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Plaza de los Naranjos, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA