SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
710 000 €
(4 965 € / m²)
Verkauf
4
1
143 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

schlafzimmer4
wohnung143 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

**Úžasný penthouse v San Pedro de Alcántara**

Objevte ztělesnění luxusního bydlení v tomto úžasném penthousu, který se nachází v jedné z nejvyhledáva...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 34Tage
Aktualisiert: 34Tage

Ortschaften

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA