SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
408 000 €
(2 853 € / m²)
Verkauf
4
1
143 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

schlafzimmer4
wohnung143 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

EXKLUZIVNÍ LUXUSNÍ APARTMÁN S VELKOU TERASOU A VÝHLEDEM NA MOŘE V SOUKROMÉM REZIDENČNÍM KOMPLEXU
Privilegovaná poloha v krásné soukromé rezidenční kom...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 102Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Calle Mikonos Playa, Manilva

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA