SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 700 000 €
(11 250 € / m²)
Verkauf
5
1
240 m²
Calle Ramal de Monte de Sancha, Málaga

schlafzimmer5
wohnung240 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

V srdci živé Malagy se otevírá exkluzivní příležitost pro ty, kdo hledají kombinaci rozumné investice a místa pro vytváření krásných vzpomínek, protož...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 30Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Calle Ramal de Monte de Sancha, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič