SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 220 000 €
(12 907 € / m²)
Verkauf
5
1
172 m²
Plaza de la Marina, Málaga

schlafzimmer5
wohnung172 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Představujeme vám výjimečný byt v centru Málagy, který se nachází ve 27. patře prestižního komplexu Urban Sky Towers. Tato rezidence, která nabízí pan...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 25Tage
Aktualisiert: 25Tage

Ortschaften

Plaza de la Marina, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA