SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 250 000 €
(10 246 € / m²)
Verkauf
4
1
122 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

schlafzimmer4
wohnung122 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento nádherný apartmán se nachází v luxusní urbanizaci Bahia del Velerin - přední linie pláže, přímo na krásném paseu maritimo, metry od moře; s nepř...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 72Tage
Aktualisiert: 15Tage

Ortschaften

Puente de la Esperanza, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA