SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
575 000 €
(3 662 € / m²)
Verkauf
3
1
157 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

schlafzimmer3
wohnung157 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Fantastický přízemní apartmán s prostorným obývacím pokojem a jídelnou, ze kterého se vychází na slunnou jihozápadní terasu a do zahrady.

Unmöbliert
Alter des Angebots: 158Tage
Aktualisiert: 34Tage

Ortschaften

Puente de la Esperanza, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA