SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
970 000 €
(5 808 € / m²)
Verkauf
5
1
167 m²
Calle Estepona, Málaga

schlafzimmer5
wohnung167 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Zcela nový luxusní apartmán se 4 ložnicemi v South Place, Las Mesas, Estepona

Objevte moderní eleganci a luxusní bydlení v tomto úžasném apartmánu se...

Parameter

Generiert aus KI

TerrasseOffener wohnbereichKüchengeräteSicht

Unmöbliert
Alter des Angebots: 157Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

Calle Estepona, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA