SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
369 000 €
(2 693 € / m²)
Verkauf
3
1
137 m²
Carrer d'Oliva, Finestrat

schlafzimmer3
wohnung137 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

V malebném Finestratu stojí moderní rezidence tvořená 40 pečlivě navrženými byty, přízemními jednotkami a prostornými penthousy, které kombinují prakt...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 32Tage
Aktualisiert: 26Tage

Ortschaften

Carrer d'Oliva, Finestrat

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič