SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
567 000 €
(4 765 € / m²)
Verkauf
4
1
119 m²
Calle Constitución, Estepona

schlafzimmer4
wohnung119 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

V okouzlujícím městě Estepona se nachází exkluzivní rezidenční komplex složený z pouhých 16 pečlivě navržených apartmánů a přízemních jednotek, které ...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 17Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Calle Constitución, Estepona

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič