SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
381 175 €
(2 242 € / m²)
Verkauf
3
1
170 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

schlafzimmer3
wohnung170 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prostorný apartmán s terasou a velkým potenciálem v Cartuja del Golf, Estepona

Přízemní apartmán v exkluzivní komunitě Cartuja del Golf v Esteponě, n...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 78Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA