SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
359 900 €
(3 272 € / m²)
Verkauf
4
1
110 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

schlafzimmer4
wohnung110 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Fantastický apartmán v centru města Estepona a v historickém centru.
Tři ložnice, dvě koupelny a velká terasa.
Nabízí 128 m2 obytné plochy, klimatizac...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 157Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA