SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
815 000 €
(7 477 € / m²)
Verkauf
3
1
109 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

schlafzimmer3
wohnung109 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento exkluzivní projekt v Benidormu na pobřeží Costa Blanca je splněným snem. Jeho největší výhodou je blízkost slavné pláže Poniente, která je od ko...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 125Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA