SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
218 000 €
(4 739 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
46 m²
Oravská Lesná

schlafzimmeratypical
wohnung46 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom komplexe VIA JASNÁ, situovanom pri vstupe do Demänovskej...

möbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Oravská Lesná
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

AstonReal s.r.o.

Saskia Karmanová - Liptovský Mikuláš