SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
163 000 €
(2 063 € / m²)
Verkauf
4
1
79 m²
Kemi, Liptovský Mikuláš

schlafzimmer4
wohnung79 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandTeilrekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.

Charakteristika nehnuteľnosti:
- 8. poschodie s vý...

Boden:
8. Etage von 8
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Kemi, Liptovský Mikuláš
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Reality Center, s. r. o.

Ing. Danica Molitorová